Wakacyjne wyjazdy naszych ministrantów i marianek

W sierpniu nasza Liturgiczna służba Ołtarza wyruszała na górskie szlaki i podbój Wrocławia

Na początku sierpnia grupa lektorów naszej parafii razem z ks. Grzegorzem, p. Witoldem i p. Marcinem wybrała się do Zakopanego.

W ciągu kilkudniowego pobytu zdobyli: Nosal, Kasprowy Wierch, udali się także nad Morskie Oko i Czarny Staw pod Rysami. Oczywiście nie mogło zabraknąć codziennej Mszy św. i nawiedzenia Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej.

Ten wakacyjny wypad był okazją do umacniania wzajemnych więzi, pogłębienia pobożności i wzmocnienia fizycznej kondycji. Życzymy im zdobycia kolejnych górskich szczytów!

W czwartek 19 sierpnia marianki i ministranci razem z s. Tobiaszą, ks. Grzegorzem, kl. Marcinem i opiekunami udali się na wycieczkę do Wrocławia!

Najpierw nawiedzili kościół Ojców Dominikanów, gdzie w bocznej kaplicy znajduje się grób bł. Czesława - tam celebrowali Mszę świętą za całą naszą Parafię, a potem w ciszy modlili się przy szczątkach doczesnych naszego Patrona.

Następnie spędzili czas w parku trampolin, gdzie wyskakali się za wszystkie czasy. Chętni skorzystali także z parku linowego.

Potem pojechali do serca Wrocławia - na Ostrów Tumski, aby podziwiać zabytkową zabudowę, nawiedzić katedrę i wejść na wieżę, z której rozciąga się piękna panorama miasta.

Po wszystkich atrakcjach, szczęśliwi wrócili do Opola.