ks. wikary Adam Jankowski

Data święceń: 03.06.2006

Pełnione funkcje:

16.08.2006 - 23.08.2012 – wikariusz parafii NSPJ Kluczbork

23.08.2012 – 24.08.2016 – wikariusz św. Józefa Opole-Szczepanowice

24.08.2016 – 24.08.2017 – wikariusz Matki Bożej Bolesnej Kłodnica

24.08.2017 – 31.05.2021 – proboszcz św. Urbana Wędzina

25.08.2021 – nadal – wikariusz bł. Czesława w Opolu