Akcja św. Krzysztof

25 lipiec dniem św Krzysztofa

 W dniu 25 lipca 2021 w naszej parafii będzie obchodzony dzień św. Krzysztofa wraz z misyjną Akcją św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W tym czasie za wstawiennictwem św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżnych będziemy się modlić za wszystkich użytkowników drogi o bezpieczne podróże dla wszystkich. Po każdej Mszy Św. nastąpi błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów, aby zawsze używali ich mądrze i odpowiedzialnie. I jak co roku zwracamy się z apelem do wszystkich użytkowników pojazdów o udział w Akcji św. Krzysztof i wsparcie misjonarzy w zakupie środków transportu poprzez przeznaczenie 1 grosza za każdy przejechany kilometr na ten cel. Ofiarę można złożyć w czasie święcenia pojazdów. Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy.