Zmiany w naszej parafii

Z dniem 25.08 na mocy dekretu Ks. Biskupa szeregi naszej braci kapłańskiej zasili ks. Adam Jankowski.
 
Pełnione funkcje:
 

2006-08-16 - 2012-08-23 wikariusz - Kluczbork, Najświętszego Serca Pana Jezusa

2012-08-23 - 2016-08-24 wikariusz - Opole-Szczepanowice, św. Józefa

2016-08-24 - 2017-08-24 wikariusz - Kędzierzyn-Koźle (Kłodnica), Matki Bożej Bolesnej

2017-08-24 - 2021-05-31 proboszcz - Wędzina, św. Urbana

 
Ks. Adamowi życzymy Bożych łask i ufnego czerpania radości z posługi kapłańskiej w naszej wspólnocie.