IV DIECEZJALNA PIELGRZYMKA ŻYWEGO RÓŻAŃCA

Kolejne ważne spotkanie formacyjne za nami. Róże Różańcowe nasze parafii wraz z opiekunem ks. Adamem uczestniczyły w corocznym spotykaniu na górze św. Anny. Na początku o 10.00 wszyscy udali się na adorację Najświętszego Sakramentu w bazylice św. Anny. O 11.00 - Msza św. Po przerwie, o 13.30, w auli w Domu Pielgrzyma odbyła konferencja ks. Zbigniewa Koconia, moderatora Żywego Różańca z archidiecezji katowickiej, a także z siostrami loretankami. O godz. 14.30 odbyła się modlitwa różańcowa w drodze do ołtarza papieskiego - tam koronka i błogosławieństwo końcowe, które zakończyło wspólne spotkanie. Moc wydarzeń i moc wrażeń, zmęczone i szczęśliwe powróciły do domu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, szczególnie za nieustający dar modlitwy tak potrzebnej dal naszej wspólnoty. Cóż powiedzieć, do zobaczenia za rok!!!!