ZMIANY, ZMIANY

Zmiany w naszej parafii….

Ks. Biskup Andrzej Czaja zdecydował o zmianach personalnych wśród duchowieństwa naszej diecezji. Te zmiany dotyczą także naszej wspólnoty:

Na mocy dekretu z dniem 21 sierpnia nasza wspólnota otrzyma nowego Księdza Proboszcza, który został Ks. dr hab. prof. UO Paweł Landwójtowicz.

Księże Proboszczu, Księże Pawle

miło nam powitać Ciebie w naszej parafii, w nowym miejscu posługi duszpasterskiej, które na Twojej drodze kapłańskiej postawił Pan Bóg.

Ufamy, że łaska powołania będzie owocowała skuteczną pracą duszpasterską wśród parafian w Opolu, że umocnisz naszą wiarę i sprawisz, byśmy codziennie wydawali jej owoce.

Życzymy, aby czuł się Ksiądz dobrze w naszej wspólnocie, otoczony życzliwością, zrozumieniem i wsparciem, aby nigdy nie zabrakło Księdzu wytrwałości i odwagi w budowaniu żywego Kościoła.

Zapewniamy, że będziemy Księdza wspierać modlitwą i pomocą.

oraz żegnamy dwóch kapłanów:

Ks. Rafała Bałamuckiego i ks. Piotra Reimanna,

Pożegnanie odbędzie się w czasie Uroczystości Odpustowych ku czci bł. Czesława dnia 21 lipca o godz. 11.30.

Czcigodni Księża!!!!

Składamy najserdeczniejsze podziękowania za posługę duszpasterską w naszej parafii. Życzymy niesłabnącego żaru ducha w jakże trudnej kapłańskiej posłudze, oraz realizacji wszystkich zamierzeń i planów. Życzymy, by Wasze życie było żywym głosem Ewangelii, żeby było wymownym świadectwem prymatu Boga oraz świadectwem miłości. Niech Najświętsza Maryja Panna otacza Was Matczyną miłością i opieką oraz niech wyprasza u Syna wszelkie łaski i siły potrzebne w dalszej posłudze głoszenia Słowa Bożego.