Biuro Radia Maryja

przez Super User
Odsłony: 3816

rm.jpg

„Maryjo Gwiazdo Ewangelizacji, prowadź nas, prowadź Radio Maryja i bądź jego Opiekunką”.


Jan Paweł II


Terenowe Biuro Radia Maryja przy naszej parafii zostało założone w 1996 r.za zgodą ks. proboszcza Stanisława Dworzak. Działalność Terenowego Biura Maryja przebiega wg zasad nakreślonych przez założycieli Radia Maryja i jego dyrektora O. Tadeusza Rydzyka. Terenowe Biura Maryja jest częścią wielkiej Rodziny Radia Maryja zajmującym się wspieraniem modlitewnym, duchowym i materialnym oraz innych dzieł przy nim powstałych. Biuro stawia sobie także formację słuchaczy poprzez rozprowadzanie interesujących publikacji rozprowadzanych przez Radio Maryja, organizowanie spotkań, pielgrzymki do miejsc świętych, odprawianie co miesięcznej mszy świętej w intencji Ojca Świętego, Kapłanów, Ojczyzny, Sióstr Zakonnych, Radia Maryja, TV Trwam innych dzieł przy nim powstałych.


Dyżury Radia Maryja odbywają się w domu parafialnym przy kościele:


czwartek od godz. 16.00 do 17.30.

Odpowiedzialnym za biuro jest
Pani Lidia
Opiekunem Duchowym jest ks. proboszcz.